פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מודולרים תוצרת item גרמניה:

פרופילי אלומיניום מודולרים ומגוון האביזרים הגדול של אייטם מהווים פתרון לכל משימות התכנון והבנייה הכרוכות בהנדסת ציוד מפעל. ניתן להשתמש בו כדי לבנות הכל החל ממסגרות פשוטות לקווי ייצור אוטומטיים לחלוטין.

במשך יותר מ -25 שנים, מהנדסים ברחבי העולם מסתמכים על ערכת הבנייה MB משום שהיא מציגה פתרונות שפשוט עובדים. ניתן לשלב רכיבים מודולריים במספר כמעט בלתי מוגבל של וריאציות, המסייעים להפוך את הרעיונות למציאות. אמינות ועמידות המוצרים מבטיחים מערכות מבנים שימושיים ולאורך זמן.

כל סוג של מבנה יכול להיות מורכב במהירות באמצעות פרופילי האלומיניום, ללא צורך בעיבוד שבבי. כל הפרופילים מצופים (אנודייזד) ומיוצרים במגוון גדול של מימדים וצורות על מנת לענות על כל צורך: פרופילי בנייה, פרופילים עם חתכים שטוחים, משטחי חוץ סגורים ומעוגלים (זווית 20-90 מעלות), פרופיל משולש שווה צלעות, ופרופיל משלוש ישר זווית, פרופילים מרובעים חיצונית, עם חלל צינור מבפנים, פרופילי צינור, פרופילי מיטה שטוחים, ועוד.

מגוון המידות גם הוא עצום החל מ 20 על 20 מ"מ ועד 120 על 240 ס"מ עם שילובי מימדים שונים לדוגמא: 20/20, 20/40, 20/60, 20/80 ועוד.