פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מודולרים תוצרת item גרמניה:

פרופילי אלומיניום מודולרים ומגוון האביזרים הגדול של אייטם מהווים פתרון לכל משימות התכנון והבנייה הכרוכות בהנדסת ציוד מפעל. ניתן להשתמש בו כדי לבנות הכל החל ממסגרות פשוטות לקווי ייצור אוטומטיים לחלוטין.

במשך יותר מ -25 שנים, מהנדסים ברחבי העולם מסתמכים על ערכת הבנייה MB משום שהיא מציגה פתרונות שפשוט עובדים. ניתן לשלב רכיבים מודולריים במספר כמעט בלתי מוגבל של וריאציות, המסייעים להפוך את הרעיונות למציאות. אמינות ועמידות המוצרים מבטיחים מערכות מבנים שימושיים ולאורך זמן.

כל סוג של מבנה יכול להיות מורכב במהירות באמצעות פרופילי האלומיניום, ללא צורך בעיבוד שבבי. כל הפרופילים מצופים (אנודייזד) ומיוצרים במגוון גדול של מימדים וצורות על מנת לענות על כל צורך: פרופילי בנייה, פרופילים עם חתכים שטוחים, משטחי חוץ סגורים ומעוגלים (זווית 20-90 מעלות), פרופיל משולש שווה צלעות, ופרופיל משלוש ישר זווית, פרופילים מרובעים חיצונית, עם חלל צינור מבפנים, פרופילי צינור, פרופילי מיטה שטוחים, ועוד.

מגוון המידות גם הוא עצום החל מ 20 על 20 מ"מ ועד 120 על 240 ס"מ עם שילובי מימדים שונים לדוגמא: 20/20, 20/40, 20/60, 20/80 ועוד.

פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום הינם פתרון אופטמלי בתכנון אשר משמשים בתעשייה לבניה מודולרית של מכלולים שונים, בין היתר למטרת חיבור בין שני משטחים,להחלקת משטחים וכדומה. בעזרת שילוב של פרופילי אלומיניום ואביזרים מתאימים שונים, מתאפשר תכנון פשוט וגמיש והרכבה מהירה של מכלולים אלו כגון: מכונות ייעודיות, מסועים, שולחנות עבודה, מערכות אחסון ועוד.

קיימים יתרונות רבים לשימוש בפרופיל אלומיניום אשר הופכים אותו לנפוץ מאוד בתעשיות שונות:

  • אינו מחליד
  • אינו ניזוק בקלות מפגעי סביבה ועמיד להתחמצנות
  • בעל משקל נמוך במיוחד
  • מחזיק שנים רבות בעוד מתכות וחומרים אחרים יתבלו עם הזמן
  • ניתן לעיבוד בקלות
  • חומר חזק מאוד שלא נשבר בקלות
  • ניתן לייצר פרופילי אלומיניום במגוון רחב מאוד של צורות, מה שמאפשר להתקין אותו בכל חלל מבלי שהוא יפריע או יתפוס מקום רב

כיצד מייצרים פרופילי אלומיניום?

חומר הגלם של האלומיניום מגיע בצורת גלילים והוא מחומם לטמפרטורה של 550 מעלות. בטמפרטורה זאת החומר שומר על צורתו אך הופך לבצקי וכך ניתן לעבד אותו בצורות שונות כגון: להכניסו לתוך תבניות בצורה הרצוייה, ריקוע ליצירת לוחות, רידוד לכדי נייר או יצירת פרופילי אלומיניום. לאחר שהפרופיל מתקרר, מותחים ומיישרים אותו, חותכים אותו ליחידות ומכניסים לתוך לתנור ועובר תהליך תרמי ומחזק את התכונות המכניות של פרופיל האלומיניום כמעט פי 3. תהליך זה נקרא זיקון.

תהליך הייצור של פרופיל אלומיניום מתחיל בעיצוב ותכנון. בהתאם לדרישות הלקוח לגבי החוזק המכני הנדרש, הגימור, והסביבה בה יתפקד פרופיל האלומיניום – ניתן לשלב את האלומיניום עם עוד מתכות כגון מגנזיום, צורן ונחושת בתהליך שנקרא סגסוגת. שילוב זה יכול ליצור חוזק מכני גבוה יותר.

מה זה פרופיל אלומיניום מודולרי?

פרופיל אלומיניום מודולרי הוא למעשה פרופיל אלומיניום שניתן לחבר אותו למוצר אחר, בדרך כלל פרופיל אלומיניום נוסף.

חברת אוטומציה ירוחם מייצרת ומשווקת פרופילי אלומיניום מודולריים ומגוון ציוד קצה של פרופילי אלומיניום לתעשייה.