אוויר קריטי – מדוע חשוב לייצר אוויר דחוס נקי בתחום הרפואי?

שיתוף
בתחום כל כך חשוב וקריטי כמו תעשיית הרפואה דרוש אוויר דחוס נקי לחלוטין ומטוהר שחייב להיות זמין באמינות של 100% לטיפול בחולים בחדרי ניתוח ובמיטות אשפוז.

בתעשיית הרפואה כגון בתי חולים, מרפאות שיניים, מעבדות או סביבות עבודה קליניות זקוקים למקורות משולבים ויציבים של אוויר דחוס. ישנה חשיבות יתרה, בעיקר בתחום זה, לשמור על אוויר דחוס נקי ולדאוג כי לא ייכנס שמן לצנרת של המבנה, למשל בבתי חולים. ישנה חשיבות רבה כי הציוד הרפואי יתפקד ביעילות ויסתמך על גזים מאושרים רפואית המתאימים לשימוש (כגון אמצעי נשימה, כירורגיה וגם ואקום וחמצן).

מדחסי אוויר רפואיים נטולי שמן

מדוע כדאי לבחור במדחסי אוויר רפואיים נטולי שמן?

מדחסי אוויר נטולי שמן הם כיום באמצעי המתקדם ביותר לייצור ואספקת אוויר דחוס אמין המתאים לתעשיית הרפואה. הסכנה העיקרית שיש לקחת בחשבון בעת שמירה על אוויר בחדרים נקיים הם הגורמים המזהמים היכולים לפלוש אל החדר ואל האוויר שבשימוש וכך לסכן את החולים המטופלים בו. תהליכים רפואיים כגון ניתוחים הכוללים תהליכים פולשניים חייבים לשמור על סביבה סטרילית ובטוחה עבור החולים. הציוד המומלץ במקרים כאלו הוא כזה המספק אוויר דחוס נקי ביותר לכלים כירורגיים שונים כגון כלים כירורגיים פניאומטיים, מכשור רפואי מנועי, מכשירי ייבוש בעיבוד סטרילי ואפילו מעקרים אנדוסקופים. בעזרת המכשור המתקדם שיש כיום ניתן לספק אוויר נקי למכשור כזה ועוד כמו ציוד לאוורור מכני והרדמה, משלוחי תרופות באמצעות נבולייזר (מכשיר אינהלציה) וגם בעת תהליך בדיקת ציוד או ייבוש של ציוד רפואי.

חברת Atlas Copco השוודית, הצליחה לייצר מדחסי אוויר באיכות הטובה ביותר בתחום המספקים אוויר דחוס אמין וכמו כן גם תהליך ייבוש ייחודי וסינון רב שלבי הממיר אוויר רגיל לאוויר דחוס רפואי. מייבשי האוויר של החברה מאושרים מראש לתקנות בינלאומיות, לרבות תקני איכות אירופאיים מחמירים כגון 13485 ISO והתקן הישראלי G-01 .סדרת מטהרי האוויר MED/MED+ נחשפה לריכוזים גבוהים ביותר של מזהמים שזוהו על ידי ממשלות ברחבי העולם והצליחה לעמוד באתגרים הללו ללא מאמץ.

 מדחסי אוויר דחוס

יתרון נוסף בעת בחירת מדחסי אוויר איכותיים ומאושרים כמו של Atlas Copco הוא ההסמכה המוקדמת שהציוד מקבל וכך מקל על הארגון והפיקוח שקיים על ידי רשויות רגולטוריות ומפחיתה את הזמן והעלות של בתי חולים ואת הצורך לבנות מחדש מערכת העומדת בדרישות המחמירות.

חברת ‘אוטומציה ירוחם’ מתמחה במתן פתרונות הנדסיים כוללים לתחומים שונים בתעשייה ובדגש על התחום הרפואי. למידע נוסף בנושא הקמת חדרי מדחסים לבתי חולים – צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף

האם תרצו שנצור איתכם קשר?
דילוג לתוכן