קו מוצרי XMS  - קונספט המכונה המשולבת

סדרת פרופילים בעלת חלל פנימי לכבלים ומבחוץ שומרת על קווים נקיים – קו מוצרי XMS ממלא את כל הדרישות לייצור סדרתי מודולרי. מערכת XMS תואמת לחלוטין לקו המוצרים של item ומציעה שלוש תכונות ייחודיות:

1. Line XMS פותח למבנים העומדים בעומס עם יחידות פונקציונליות ממודרות, מה undefinedשמקל במיוחד על בניית מבנים מודולריים ונוחים לתחזוקה.

2. הכבלים והצינורות מנותבים בבטחה באמצעות תעלות המשולבות בפרופילים. כל החלקים נגישים בקלות אך מוסתרים מן העין.

3. הפרופילים של XMS מתאפיינים במשטח חיצונים המסייע לשמור על ייצור חום נמוך ומבטיחים אטימה מושלמת של דלתות.

הגישה המשולבת המשתקפת ב- item מיושמת בראשונה מתוך מחשבה על התהליך ורק אז על ההתקנה. המסגרות והיחידות הפונקציונליות של המכונה מסייעים למשתמש להציב את הידע שלו במרכז.

 

יחידת השירות

יחידת השירות העליונה מותירה מקום למערכות הבקרה, אספקת אוויר, תאורה וכבלים. ביחידת השירות ניתן להתקין יחידות אלקטרוניות המיועדות לקופסאות מיתוג, מודולים של מאוורר/מסנן ומערכות חילוץ מבלי לפגום בגיאומטריה של המכונה היחידה תומכת גם בתהליכי הולכת חום (קונבקציה) תוך סילוק חום עודף. 

נקודות גישה

הדלתות של מבנה XMS למכונות מגינות הן על התהליך והן על המפעילים. מבנה המסגרת חסין מפני עיוותים והינו אידיאלי להתקנות דלתות בגובה מלא כמו גם דלתות קטנות יותר המחלקות את המבנה ליחידות. לדוגמה, המשתמשים יכולים להבטיח גישה לציוד ההנעה ללא צורך בפתיחת יחידת הייצור. האטמים בין הדלת למסגרת מונעים חדירת לכלוך מצד אחד והסתננות רעש וחלקיקים החוצה מצד שני.

יחידת התהליך

חלק זה מאכלס את הפונקציות של המכונה ואת שלבי הייצור הקשורים אליהן. ניתן להתקין פנלים ודלתות לפי הצורך על מנת להבטיח שהמפעילים יוכלו לראות את המתרחש. כל הפתחים במסגרת אטומים ומאובטחים. אטמים היקפיים מבטיחים סביבת עבודה נקייה ורמת רעש מופחתת. כל הכבלים והצינורות עוברים בתעלות משולבות בפרופילים האנכיים והמאוזנים. במידת הצורך ניתן להעביר תעלת כבלים מיוחדת לכל נקודה בתוך יחידת התהליך.

יחידת האספקה

היחידה התחתונה מאכלסת מכלולים ומחברי כבלים וצינורות. מנועים, משאבות ושנאים חשמליים מספקים את האנרגיה הדרושה "מאחורי הקלעים" מבלי להיראות לעין.