אוטומציה ירוחם – קו אפליקציות ומוצרים לגז הטבעיatlas copco logo

חברת אוטומציה ירוחם שמחה לבשר כי כחלק ממטרה לתרום לשיפור איכות הסביבה בכלל ולמען הפחתת זיהום אויר תעשייתי ופליטות כלי רכב בפרט החלה החברה בימים אלה לשווק בישראל את קו מוצרי הגז הטבעי של חברת אטלס קופקו העולמית.

לחברה שותפות של כשני עשורים עם חברת אטלס קופקו לצורך שיווק ותמיכה במוצרי הדחיסה לתעשייה של יצרנית הציוד הבינלאומית לשוק הישראלי. משרדי החברה ממוקמים בחולון ובצמידות להם בית מלאכה ומחסן חלפים המיועדים לתמיכה ושרות בציוד המותקן בשוק המקומי. כמו כן פוקדים מדי יום צוותי טכנאים עם ניידות שירות עשרות אתרים ברחבי הארץ לצורך טיפולים שוטפים, בדיקת הציוד ותיקונים על פי הצורך.

אטלס קופקו (ATCOA:SS) אשר נוסדה בשטוקהולם, שוודיה בשנת 1873 הינה יצרנית ציוד בינלאומית עם נוכחות בכ - 180 מדינות מתוכם כ – 90 בבעלות. אתרי הייצור נמצאים ביותר מ – 20 מדינות, מרביתם מרוכזים בבלגיה, שוודיה, גרמניה ארה"ב הודו וסין. החברה מייצרת, משווקת ותומכת בציוד לדחיסת גזים שונים, פתרונות שונים ליצירת ואקום, טיפול באוויר, ציוד לכרייה ובנייה, כלים וכו'.

עם גילויי הגז הטבעי בסמוך לחופי ישראל וחדירתו בעשור האחרון לשוק הישראלי קיימת מגמה של שינוי ושדרוג הדלקים המשמשים להסקת תחנות כוח ומפעלי תעשייה. הגז הטבעי הוא דלק איכותי התורם לשמירה של איכות הסביבה כמו גם להורדת עלויות הייצור ושיפור התחרותיות של המשק המקומי.

בד בבד עם החדירה לתעשיות השונות הציבו משרד האנרגיה בשיתוף עם משרד התחבורה תכנית עבודה במטרה ליישם את השימוש בגז טבעי כדלק לרכבים בכלל ולציי רכב בפרט.

אוטומציה ירוחם מציגה מגוון אפליקציות ומוצרים המאפשרים את השימוש הבטוח והיעיל בגז הטבעי. בין המוצרים מדחסים לגז טבעי עבור תחנות אם, ציוד לתחנות בת לצורך הפחתת הלחץ בשער המפעל, פתרונות דחיסה עבור תחנות תדלוק וציוד קצה לצורך תדלוק רכבים בגז טבעי.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציגנו ייצורו יצכם קשר

Gas station